Apie mus

Padėti kiekvienam BT fitneso bendruomenės nariui siekti savo tikslų, užtikrinant profesinį sveikatingumą ir palankią aplinką tobulėjimui bei kokybiškam mokymui. Mūsų tikslas - pasiekti kuo daugiau norinčių sportuoti žmonių, todėl plečiame savo veiklą plačiąja prasme. Norime plėtoti veiklą visoje Lietuvoje.

Misija

vizija

Tapti patraukliausia sporto organizacija Vilniuje, kuri kokybiškų treniruočių dėka, suteiktų galimybę būti vaikams geresnės sportinės formos bei tapti dar labiau pasitikinčiais savimi, o profesionaliems sportininkams bei suaugusiems padėtų pasiekti iškeltus tikslus.

Vienas iš "BT fitness" įkūrėjų ir vyriausiasis treneris Arūnas Klimavičius buvo ilgametis profesionalus Lietuvos ir Europos klubų futbolininkas, 43 kartus atstovavęs Lietuvos futbolo rinktinei. Baigęs futbolininko karjerą, jis turėjo tikslą būti arti sporto, dirbti su jaunimu ir visiems norintiems perteikti sveiką gyvenimo būdą. Taip atsirado "BT fitness", vienijanti įvairių sporto šakų atstovus, vaikus ir suaugusiuosius. Komandoje dirba sportą mylintys ir žingeidūs treneriai kurie pasiruošę dirbti savo BT fitness nariui.

komanda

BTFitness

BT Fitness – tai 2022 m. pradžioje įkurta sporto organizacija, didžiausią dėmesį skirianti vaikų atletiniam rengimui, o taip pat padedanti profesionaliems sportininkams bei sveiką gyvenseną propaguojantiems žmonėms pasiekti savo išsikeltus asmeninius tikslus.